Skip to content
0312 4339190 [email protected]

Tepebaşı projemiz, Bayrak Sokak ile Değirmen Sokak kesişiminde bulunan iki adet arsanın satın alınması ile başladı. İki arsanın tevhid edilmesi ile oluşan parselde yapılan kademeli mimari proje çözümü ile mimari planlamada aydınlık alanların oluşması ve projenin ideal kütleye ulaşması sağlandı. Projemizin başında aldığımız ilke kararlarına uymanın ötesinde ve asgari standartların çok ötesinde bir proje gerçekleştirdik.

Geçmişte yapılan projelerimizde öğrenilen teknik bilgi birikimiyle gerçekleşen projemizde, malzeme ve işçilikte sınırın en üst noktasına ulaşmaya çalıştık. Ve yeni projemiz olan DorBahçeli105‘e başladık.

 

Projemizin başlangıcında, sitemizdeki duyurumuz:
Tepebaşı Projesi, 2017 yılında arsanın satın alınması ile inşaat çalışmaları başlamış olup projenin tamamlanma zamanı mart 2018 olarak belirlenmiştir.
Projemizde  6 adet 2+1 daire, 6 adet 3+1 daire, 2 adet 4+1 daire ve 2 adet 6+1 daire bulunmaktadır. Proje ilçenin en nitelikli binasını yapma amaçlı ile yürütmekte olup birinci sınıf işçilik ve malzeme ile yapılacaktır Projedeki tüm malzemeler piyasanda kabul görmüş 1 . Sınıf marka tercih edilerek imal edilecektir.

Projemizde 16 adet daire bulunmakta olup her daire için otopark, her daire için tapularına işli olan 10-20 m2 aralığında eklenti depolar, son teknoloji bohçalama ve drenaj sistemi, bina yalıtım sistemi, 10 kişilik asansör mevcuttur.

Projemizde görüntülü diyafonda NETELSAN, elektrik aksamlarında VİKO, vitrifiyelerde VİTRA, armatürlerde E.C.A/ARTEMA, pvc’lerde FIRATPEN/WİNHOUSE, parkelerde DERZLİ ÇAMSAN, seramik ve fayanslarda ÇANAKKALE/EGE duvar kağıtlarında İTHAL SİLİNEBİLİR, mutfak dolabı, vestiyer banyo ve duş dolarında AGT BALON KAPAK , iç kapılarda LAKE KAPI, dış kapılarda MİNA/ELİTE VİP SERİSİ, ankastre ürünlerinde ARÇELİK / TEKA , radayotörlerde DEMİRDÖKÜM marka malzeme ve ürünler tercih edilecektir.

 

 

Back To Top
error: Content is protected !!