Skip to content
0312 4339190 [email protected]

yapi-taslarimiz-2

 

“YAPI” TAŞLARIMIZ

2008 Yılı

2008 yılında ilk projelerimize Ankara ve İstanbul’da başladık. Birçok konut projesinin yanısıra ofis projelerinde yeraldık.

2014 Yılı

2008’den 2014’e kadar geçen zaman içinde kurumsal yapı altında toplamadığımız inşaat projelerimizi DOR YAPI adı altında toplama kararı aldık.

2015 Yılı

DOR YAPI, Limited Şirket olarak kuruldu.

kadromuz

KADROMUZ

Sadece işi bilenlerden oluşan bir kadromuz var. Başka meslek veya sektörlerden gelen bir ekimiz yok. Ekibimiz:

  • İnşaat Mühendisi
  • Şehir Plancısı

bu alanlarda Lisans, Yüksek Lisans ve Sertifikaya sahiptir. İnşaatlarımız bizzat İnşaat Mühendisi ve Şehir Plancısı yöneticilerimiz tarafından yönetilmekte ve sevk/idare edilmektedir.

degerlerimiz

DEĞERLERİMİZ ve ÖNCELİKLERİMİZ

İşçi ve İş Güvenliği: İnşaatlarımızda önce ‘işçi güvenliği’ ni sağlıyoruz. İş güvenliği için yükümlülüklerimizin ötesinde adımlar atarak, ilk adımımızda insan hayatını, odağımızda tutuyoruz.

Kanun ve Kurallara Saygı: Yasa, kanun ve yönetmelikleri harfiyen tüm projelerimizde uyguluyoruz. Aksi yönde gelen teklifleri, ilke kararımız gereği dikkate dahi almıyoruz.

Eşit Mesafede Duruş: Projelerimizde, arsa sahipleri ve potansiyel müşterilerimize farklı taahhütlerde bulunmayız. Projelerimizi bir bütün olarak ele aldığımızdan, tüm paydaşlara aynı kalitede ürünü sunmayı ilke edindik.

cevreye-saygi

ÇEVREYE SAYGI ve ÇEVRECİ YAKLAŞIMLAR

Projelerimizde, çevresel atığa dikkat ediyoruz. İnşaat sürecinde ve sonunda, inşaat atıklarımızı geri dönüştürülebilir olup olmadıkları durumuna göre sınıflandırıyoruz. Malzeme seçimimizde tercihimizi ‘ucuz’ malzeden yana değil, dış cephe malzeme ve boya seçimlerimizde ultra viole ışınlara karşı korumalı ve karbon salınımı en az malzemelerden yana kullanıyoruz. İç mekan malzeme seçimlerimizde kanserojen madde içermeyen ve yüzey kaplamaları boya ya da pvc kaplama olmayan parkeleri, iç kapıları, seramikleri ve fayansları tercih ediyoruz

This Post Has 0 Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top
error: Content is protected !!